Whatsapp

2022 Model Yeni Portmantolar

Portmantolar

Çalışmanın Detayları:

2022 Model Yeni Portmantolar Duru Mutfak Tasarım farklıya hizmetinizdedir. Standart portmantonuzdan daha fazlasıdır . Bir zamanlar statik olarak kabul edilen ve gizli bir köşeye indirilen bir aksesuar olarak, bu çok yönlü parçalar o zamandan beri çağdaş evde alan ve görünürlük talep etmek için gelişti. Onları kullananlar, yeni alışkanlıklarımızla bağlantılı ihtiyaçları karşılamak için seçilenler ve onları tasarlayanlar tarafından ev içi alanı öne çıkarmak için pragmatik parçalar ilan ederek meşrulaştırılıyorlar .Sonuçlar herkesin görmesi için orada.

Artık girişte sabit bir konuma zincirlenmiyorlar, daha içeriye doğru yol alıyorlar ve hatta bazen ayrı mekanlar oluşturuyorlar.Ortamlar düzenli ve kişisel nesnelerimiz hala düzenli tutuluyor, ancak şimdi dinamik ve esnek bir yaklaşımla.

Yeni fonksiyonlarla zenginleştirilmiş, hareket edebilen noktalar, ekstra yüzeyler, ekli kaplar, ayna ve raf gibi aksesuarlar sayesinde etraflarında tetiklenen hareketler güçlendiriliyor ve hepsi de tam teşekküllü pragmatik adalar yaratmaya katkıda bulunuyor. Tasarımlar bazen ayrıntılarla zengin, bazen de bir çizginin grafik işaretine kadar soyulmuş, ahşap gibi doğal malzemelerin kullanımındaki geleneği hatırlatan esastır.

2022 Model Yeni Portmantolar 2022 Model Yeni Portmantolar 2022 Model Yeni Portmantolar 2022 Model Yeni Portmantolar 2022 Model Yeni Portmantolar 2022 Model Yeni Portmantolar

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA